Hatırla Sevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hatırla Sevgili

Tam Bir Hatırla Sevgili Fun

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

duygulu mektuplar

2 posters
YazarMesaj
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:06 am

hatırla sevgilinin bizde hasarlar bıraktığı yeri geldiğinde ağlattığı yeri geldiğinde sevindirdiği o duygusal mektupları:
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:08 am

"Ahmet,
Seni çok özledim, o kadar çok özledim ki, biran bile görebilmek için pencereye yapıştım.
Artık sabredemiyorum.
Haberin olsun kapınıza dayanabilirim. Buna engel olmak elinde.
İstanbul'da harika bir yer keşfettim.
Ortalıkta olmayan gizli bir yer. Bugün orda buluşabiliriz.
Adresi yazıyorum"

Yasemin

Hatırla Sevgili 4. bölüm
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:08 am

"Yasemin,

Sana ne kadar hasretim tahmin edemezsin.
Sanki hayat durdu. Sanki artık yaşamıyorum.
Kalbim atmıyor, nefes alamıyorum...
Sen benim ışığımsın senden ayrı bir saniye bile geçirmek istemiyorum.
Nasıl oldu da o lafı ettim nasıl oldu da seni kırabildim bilmiyorum.
Bir zaaf anı olsa gerek.
Beni affet sevgilim sana olan aşkımın büyüklüğünü anlamam için birbirimizden ayrı geçen ilk saniye yetti de arttı bile.
Şimdi lütfen pencereden dışarı bak"

Ahmet

Hatırla Sevgili 5. bölüm

"Sevgilim,

Babam bizi o vaziyette gördüğü için o kadar kızdı ki. Artık okula şöförle gidip geleceğim.
Yani seni görmem neredeyse imkansız hale geldi. Bir çare bulamadım belki sen bulursun.
Seni şimdiden o kadar özledim ki o kadar olur.. "

Yasemin

Hatırla Sevgili 5. bölüm
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:12 am

"Sevgili karıcım,

Ahmetten haberlerinizi aldım.
Seni, çocukları ne kadar özlediğimi tahmin edemezsin.
Çok zor bir zaman geçirdiğimizi biliyorum.
Öyle görünüyor ki bir süre benim yokluğuma alışmak mecburiyetindesiniz.

Burda düşünmek için bol bol vaktim oldu.
Pek çok defa seni kırdığımı biliyorum. Beni affet.
Ama şunu bil ki sen benim hayatımın aşkısın. Ne olursa olsun bunu aklından çıkarma...
Beni merak etme. İnsan her koşula alışıyor. Adalete inanıyorum.
Yakın bir vakitte görüşmek için müsaade çıkacağından bahsediliyor.
O günü sabırsızlıkla bekliyorum. iki kızımı, denizi, Mehmet'i benim için öp

Seni hasretle kucaklıyorum"

Rıza

Hatırla Sevgili 7. bölüm

"Sevgilim, sevgili kocam,

Senden bir haber alma umudunu tam kaybetmişken geldi mektubun.
Sesini duyar gibi oldum. Bana dayan diyorsun sıkı tut diyorsun. Sen yanımda olmadan o kadar zor ki.
Zor olan hayatla baş etmek değil, yokluğuna alışmak... Başka mevzularla ilgili endişen olmasın. Hepsi hallolur.
Bizi düşünme. Mehmet hep yanımızda. Çocuklar bana kuvvet veriyor.
Seni çok merak ediyorum. Nasıl bir yerdesin. Ne yiyo ne içiyorsun. Sana nasıl davranıyorlar.
Sevgilim, sevgili kocam beni kırdığını yazmışsın.Yanımda olsan da keşke kırılsam.
Herşeye razıyım. Yakında görüşmeyi hayal ediyorum.
Seni özlemle öpüyorum. Çocuklar da ellerinden öperler."

Nezahat

Hatırla Sevgili 7. bölüm

Mektubuma bir hitapla başlayamadım. İçimden geleni yazmaya yüzüm yok.

Başka türlüsü de içimden gelmedi. Çok ama çok üzgünüm.
Bunu kelimelerle ifade etmem mümkün değil.
Sana ne büyük bir haksız yaptığımı tesadüfen öğrendim. Hem de birinci ağızdan,
bu mevzu bizi alakadar etmiyo aslında.
Bizi alakadar eden şey, benim sana yaptığımdır.
Bunu nasıl telafi edebilirim bilmiyorum.
Bana en büyük cezayı aşkımıza kestin demiştin
Şimdi ben cezamı çekmeye hazırım ne şekilde olursa olsun.
Senden beni affetmeni isteyemem. Buna hakkım olmadığını biliyorum.
Yine de son bir şans herkese verilmeli. Bana bile..
Yarın adaya gidiyorum ordaki evi satıyoruz.Alıcıya gösterme işi bana düştü
Akşamüstü her zamanki yerimizde seni bekliyor olcam.

Yasemin

Hatırla Sevgili 7. bölüm
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:12 am

Yasemin,

Belki de haklısın birlikte olmamız belki de gerçekten imkansız artık.
Ama ben hala buna inanmak istemiyorum.Belki biraz zamana ihtiyacımız var.
Şimdi babamın rahatsızlığı o kadar ön plana çıktı ki doğru düzgün düşünemiyorum.Onun vaziyetinden kendimi mesul tutuyorum.

Senden sonra çok ağır konuştum.Ve gözlerimin önünde yere düştü. O anı hiç unutamıyorum.
Sevgilim uzun bir ayrılık zaten bizi bekliyor.
Bu arada bazı acı olayların külleneceğini ümit ediyorum.
Ama asla senden vazgeçmeyeceğim. Yüzyıl da geçse sen benim karımsın ve öyle kalacaksın.
Sana Amerika'daki otelin adresini ve telefonunu yazıyorum.
Mektup da yazabilirsin.Bizim için dua et ve beni bekle

Ahmet.

Hatırla Sevgili 12. bölüm
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:13 am

Ada Yaseminim canım kızım,

Anne oluyormuşsun. Ne kadar heyecanlandım anlatamam.Benim küçücük kızım ne vakit büyüdü de anne oluyor.
Ne vakit bir bebeğe bakacak kadar tecrübe sahibi oldu.Daha senin bebek halin şimdiki gibi hatırımda.
Sizden uzun zamandır haber alamıyordum. Endişe içindeydim.Ama annen gelip müjdeyi verince dünyalar benim oldu.
Sevdiklerimden ayrı olmaya alışmaya çalışıyorum. Ama çok iyi öğrendiğim bir şey var. Sevenler asla ayrılmazlar Yasemin.
Aklından çıkmayan biri nasıl uzaklarda olabilir. Siz benim uzağımda nasıl olursunuz? Hergün heran aklımdasınız. Hayalleriniz yanı başımda dolaşıyor. Sanki seslerinizi duyuyorum.
Sizden ayrı kaldığım günlerde bunu çok iyi öğrendim. Bana güç veren de bu oldu. Hayaller kurmak ve onlarla yaşamayı öğrenmek...

Eğer seversen; çok seversen; bütün kalbinle seversen; elini tutmuş, yanağını okşamış, sımsıkı kucaklamışsan, birlikte acı ve tatlı anları paylaşmışsan; yüzünün her köşesini ezberlemişsen, sevdiklerini hayallinde canlandırabilir hatta sesini duyabilirsin. Bu sevgi sayesinde ayakta kalmayı becerirsin. Ayrılanlar, ayrı düşenler hayalleri ile yetinmesini öğrenirler. Bir gün kavuşacaklarına dair umutlarını asla kaybetmezler.

Yasemin, bir gün kavuşacağız. Bir gün aynı masada karşılıklı yemek yiyeceğiz. Bir gün adanın benzersiz bir köşesinden denize bakacağız. Birbirimize sarılıp yollarda yürüyeceğiz. Deli dolu gülcez.
Birgün bunlar olacak birgün bunlar mutlaka olacak kızım.

Seni çok ama çok seven baban

Hatırla Sevgili 14. bölüm
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:14 am

Ahmet,

Günlerdir defterimi elime almadım. Senden ayrıldığım günden beri. Şimdi aramızda kilometrelerce mesafe var. Ama ben hala seni içimde tutuyorum. Ayrıca bunun için çok değerli bir sebebim var. Sen bilmesen de ..
Sana yazma ihtiyacım o kadar büyük ki buna mani olamadım. Bu defter artık sana yazılmış mektuplarla dolu olacak. Nasıl bir yerdesin? Görebilmek için neler vermezdim. Senin uzakta olmana alışığım. Yurtdışında olduğun günler sevgimi azaltacağına arttırmıştı. Sevgin, bedenimi taşıyamayacağı kadar büyümüştü. Ama o sevgi ,şimdi hissetiklerimin yanında hiç kalır.
Şimdi ise Sevgilim seni ne kadar çok ...

Seni ne kadar çok özlediğimi bir bilsen.Burda kendimi dünyanın sonunda bir yerde gibi hissediyorum. Hayatım en sadeleştiği noktada ailemden, arkadaşlarımdan, doğup büyüdüğüm şehirden uzakta. Buraya seni düşünmek için geldiğimi çok iyi biliyorum. Mesafelerin aşkı yok edemediğini sen öğrettin. Ne kadar haklıymışsın. Şimdi defterine yazdıklarını çok daha iyi anlayabiliyorum. Ama aynı zamanda sana çok kızgınım.. Ayrılığa dayanmak için bir desteğe mi ihtiyacın vardı? Başka birinin karısı olman; sanki günün birinde uyanacağım bir kabus gibi. Belki bir gün tekrar elini tutabilirim. Belki birgün...

Hatırla Sevgili 15. bölüm(günlükten)

En son devrim(dyh) tarafından Cuma Tem. 25, 2008 12:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:15 am

Artık hiç umudum yok...

Artık seni rahat bırakmalıyım. Ayla haklı sana kötülük ediyorum. Ya sana gelmeliyim ya tamamen hayatından çıkmalıyım. Kendine bir düzen kurmalısın.
Günün birinde olacak günün birinde seni başka bir kadınla birlikte görecem.Buna dayanmam lazım. Ben hepimizin hayatını mahvettim Ahmet. Senin, necdetin ve kendimin
Artık bunu değiştirmem lazım.
Aşkımız nasıl da elimizden kaçtı gitti. Sanki gizli bir güç bizi kontrol ediyor ama artık buna bir son vermeliyiz.
ayrılığı kabul etmeliyiz. Artık kabul etmeliyiz.

Hatırla Sevgili 20. bölüm(günlükten)

En son devrim(dyh) tarafından Cuma Tem. 25, 2008 12:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:15 am

Bugün ne kadar mutluyum bilsen Yasemin...
Beni görmeye gelmişsin. Yanımda kalmışsın. Biran bile seni görebilmek için. Öğrenir öğrenmez hemen bir otobüse atlayıp yanına koşmak istedim.
Ama artık sakin olmam lazım.
Seni kasabaya getirmek gerçekleşmesi imkansız bir hayaldi. İkimizde bunu çok istedik biliyorum.
Gelip bana veda etmeliydin. Kararını bizzat senden duymalıydım.
Yine de dayanamadım. Herşeyi göze aldım sana telefon ettim. Bugün sesini duydum

Bugün beni aradın.. Herşeye rağmen beni aradın....
Sevgilim sana ne söyleyebilirim? Artık hiçbir şeye hakkım yok biliyorum. Seni tamamen kaybettim.
Ayla haklıydı. Artık kendine bir yol çizmene müsaade etmeliyim. Hayatından tamamen çıkmalıyım. Ama nasıl?
Bugün yanında kalmak için neler vermezdim. Bana çok kızgın olduğunu biliyorum ama benim için bu kadar büyük fedakarlık yapan birini üzmeyi göze alamadım Ahmet.
Kim çaresiz bir aşkın acısını benden iyi bilebilir. Onu benden iyi kim anlayabilir. Aşkını kalbinin en derin tarafına gömen birini benden iyi kim hisseder.
Sevgisini büyük bir asaletle taşıdı. Bana yardım etmekten başka bişi düşünmedi. Kızımıza baba oldu. Ona karşı büyük bir saygı duyuyorum.
Yaptıkları için hiçbir karşılık beklemediğini de biliyorum. Bunu bilmek bana büyük bir mesuliyet yüklüyor.
Kavuşmamız nerdeyse artık imkansız Ahmet... İmkansız...

Hatırla Sevgili 22. bölüm(günlükten)

En son devrim(dyh) tarafından Cuma Tem. 25, 2008 12:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyCuma Tem. 25, 2008 12:16 am

Çok sevgili Nezahat,

Sana anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki. Keşke burada, yanımızda olsaydın da senden kuvvet alsaydım Nezahat. Son günlerde çok acı olaylar yaşadık. Yokluğunu bu kadar derinden hissettiğimi hiç olmamıştı. Bunları sana telefonda anlatamazdım. En iyisi yazmak diye düşündüm. Bu şekilde kendimi ve olayları daha iyi ifade edebilirim.

Sen bizi birbirimize bağlayan sevgi gücüydün Nezahat. Keşke burada olsaydın. Dağılıyoruz, parçalara ayrılıyoruz. Bu çok acı veriyor.

Hatırla Sevgili 33. bölüm
Devrimci_Kız
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
Devrimci_Kız

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 12:05 pm

saoll
https://hatirlasevgili.yetkin-forum.com
devrim(dyh)
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
devrim(dyh)

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 10:43 pm

nedemek canımmcımmm site renklenmiş eline sağlık
Devrimci_Kız
Devrimci Kız Admin
Devrimci Kız Admin
Devrimci_Kız

duygulu mektuplar Empty
MesajKonu: Geri: duygulu mektuplar   duygulu mektuplar EmptyPerş. Şub. 05, 2009 7:17 pm

ne dmk
https://hatirlasevgili.yetkin-forum.com

duygulu mektuplar
1 sayfadaki 1 sayfası